צרו איתנו קשר

מאמרים

דף הבית >> מאמרים >> ריהוט גן מחומר אלומיניום - יתרונות וחסרונות

ריהוט גן מחומר אלומיניום - יתרונות וחסרונות

הגינה בבית צמוד קרקע מהווה חלק בלתי  נפרד ממנו וכך מתייחסים אליה מרבית בעליה. המשמעות היא טיפוח החלק החיצוני של הבית כדי שיהיה נעים, נוח ובטוח לשהייה בכל עונות  השנה.  הדבר אומר גינה מטופחת, חצר נאה, משטחי ישיבה, שבילים ודקים ועוד. המשקיענים מוסיפים גם פרגולות, בריכות נוי ובריכות שחייה ומתקנים נוספים. לכל החלל החיצוני הזה יש צורך להוסיף ריהוט גן  מתאים.

הכלל הראשוני לריהוט כזה הוא שהוא חייב להיות עמיד בפני לחות ומים, רוח, ופגעי  מזג אוויר שונים האופייניים לסביבה חיצונית. קיימים מספר חומרים  המתאימים לשימוש חיצוני והם עץ, פלסטיק, קש, וסוגי מתכת מיוחדים. המתכת המועדפת היא האלומיניום בשל תכונותיה המעולות. היא קלה, נאה, אינה מחלידה במים ולא נוצרת עליה קורוזיה כמו בברזל. למרות  משקלה הקל היא חזקה להפליא ואיננה נזקקת לטיפולי תחזוקה מיוחדים. מה שנדרש הוא בעיקר תיקוני צבע מעת לעת.

תכונה נוספת טובה היא שניתן לשלב בה חומרים אחרים דוגמת זכוכית, ואכן, יצרני ריהוט  כזה עושים זאת רבות. יתרון חשוב נוסף הוא  במגוון  הצבעים אותם ניתן לקבל כאשר הבולטים בהם הם צבעי ירוק ולבן וצבעים רכים אחרים שמשתלבים היטב בגינה ובחצר.

ניתן להציבם בכל מקום, על דק או  משטח אבן אחר. דשא ואדמה, חצץ וטוף וכדומה, והם יהיו יציבים בכל סיטואציה. הם מתאימים לגינות, לגגות, למרפסות שמש ועוד. בגלל  משקלם הנמוך יחסית, ניתן להעבירם בקלות ממקום למקום כולל בשיפועים ובמדרגות, כך, שהם אינם מהווים בעיה בתכנון הראשוני של הגינה או בעת שינויים עתידיים.

לצד היתרונות המובהקים אין כמעט חסרונות לחומר זה. הוא מעט יקר יותר, יחסית, לחומרים אחרים דוגמת פלסטיק וקש.  מחירו קרוב לזה של העץ שדרגת עיבודו היא גבוהה מאוד והוא המתחרה העיקרי שלו מבחינת איכות, מראה ונוי. יחד עם זאת, המחירים סבירים, ובמידת הצורך, ניתן לרכוש חדשים בהוצאה שאיננה גבוהה, יחסית. קיים בחומר בלאי אבל הוא מועט ויכול להתבטא  בעיקר בקילוף צבע, ובמקרים קשים, בהתעוותות המתכת, בכיפופה או בשבירתה. רהיטים מעץ אומנם יפים, אבל תחזוקתם מורכבת והבלאי שלהם רב יותר. הפלסטיק הינו פשוט למראה ואינו נאה כמו האלומיניום. הוא אף קל יותר ועלול לעוף ברוח חזקה.

בגלל גודלם והנפח שהם תופסים ובגלל אופי הייצור שלהם הרהיטים מגיעים בחלקים וכל  מה שצריך לעשות זה להרכיבם במקום שנבחר. לכל רהיט כזה יש הוראות הרכבה. לאנשים שמעוניינים ב"חיים קלים" ניתן לקבל שירותי  הובלה והתקנה מהחנויות או  האתרים בו הם נקנו. ניתן למצוא ריהוט אלומיניום דוגמת שולחנות וכיסאות מסוגים שונים, מערכות ישיבה ואוכל, פינות קפה, סוככי שמש, ערסלים ונדנדות, מיטות שיזוף ועוד. כל המוצרים מיוצרים תוך כדי מתן תשומת לב לנושאי בטיחות ויציבות כולל מעמדי הערסלים והנדנדות שמותאמים לנשיאת משקל אנשים כבדים.

 

לא מצאת את שחיפשת?
השאר פרטים ונציג RG סטייל יחזור אליך בהקדם 

שם מלא:
טלפון:
דוא"ל (לא חובה):
מתעניין במוצר זה?
השאר פרטים וניצור עמך קשר:
שם מלא:
טלפון:
דוא"ל:
הערות:
מתעניין בשירות זה?
השאר פרטים וניצור עמך קשר:
שם מלא:
טלפון:
דוא"ל:
הערות: