צרו איתנו קשר

מאמרים

דף הבית >> מאמרים >> התקנת פרגולות אלומיניום מעל מטבחי גינה

התקנת פרגולות אלומיניום מעל מטבחי גינה

אחד הטרנדים החמים ביותר בכל הקשור לגינות ביתיות, הוא מטבח גינה. מטבח גינה הוא מטבח לכל דבר ועניין, רק שהוא לא ממוקם בתוך הבית, אלא בגינה. המשמעות היא שכל האמצעים המותקנים בו, חייבים להיות עמידים מפני פגעי מזג האוויר ושמעל המטבח חייב להיות מותקן פתרון הצללה, שיאפשר לעבוד במטבח בכל תנאי, תחת השמש הקופחת ואפילו בתנאים של גשם. למה מטבח גינה? מכיוון שמדובר בחוויה יוצאת דופן לכל מי שאוהב את תרבות הפיקניק הביתי, את תרבות המנגל עם בני המשפחה והחברים, ומכיוון שמדובר בסופו של דבר, באלמנט עיצובי שמשביח ומשדרג את האווירה בגינה ואת החוויה המשפחתית מחוץ לבית. התהליך של תכנון, עיצוב והקמת מטבח גינה דורש את אנשי המקצוע המתאימים, ובכלל זה את אנשי המקצוע המתמחים בתחום של התקנת פרגולות אלומיניום מעל מטבחי גינה.

 

מדוע פרגולה ומדוע מאלומיניום?

כאשר מדובר בהצללה של מטבח גינה, מדובר בפתרון שחייב להיות עמיד ברוחות, בגשם ובחום השמש, ובמקביל גם צריך לספק צל קבוע ונרחב על כל שטח המטבח, ללא קשר לזווית ממנה מכה השמש בכל שעה של היום. אז אפשר בהחלט להתקין סוככי בד או אפילו שמשיות גדולות, אבל פתרונות אלה צפויים לעבור שחיקה מהירה ולהוות פתרונות לא נוחים בעליל, כאשר מדובר בעבודת מטבח. פרגולה היא למעשה פתרון ההצללה הטוב ביותר לגינה הביתית, ולבטח למטבח גינה, שכן הפרגולה מכסה את כל שטח הגינה ומבטיחה צל בכל שעה של היום, ואין צורך לפרק ולהרכיב אותה בכל חילופי עונה – הפרגולה נהנית מיציבות רבה, פרגולה מאלומיניום מחוזק מבני רב ומעמידות בכל תנאי מזג האוויר.

למה מאלומיניום? מכיוון שאלומיניום מספק את ההגנה הטובה ביותר מפני פגעי מזג האוויר, ומכיוון שבאמצעות אלומיניום ניתן לייצר מגוון רחב של עיצובים מודרניים. מעבר לכך, אלומיניום מאפשר להשיג את החוזק המבני שמספקת פרגולת עץ, עם הרבה פחות חומר גלם ועם הרבה פחות מורכבות בתהליך הבנייה, מה שיכול לסייע גם בהוזלת עלות ההתקנה של הפרגולה.

 

עיצובים של פרגולות אלומיניום

בתהליך של התקנת פרגולות אלומיניום מעל מטבחי גינה, חשוב להתחיל בבחירת העיצוב המתאים לכם ביותר. עיצוב זה צריך להתאים תחילה לעיצוב המטבח, שבדרך כלל יתבסס על מתקני נירוסטה, והוא צריך להתאים לעיצוב הגינה והבית ולטעמכם האישי. באמצעות אלומיניום ניתן כיום להגיע למגוון רחב של עיצובים, הנבדלים זה מזה בתצורה, בעיטורים, במרקם, בעובי ובמגוון האלמנטים העיצוביים שניתן להוסיף להם. כמו כן, אם אתם ממש מתחברים למראה העץ החמים של פרגולת עץ טיפוסית, תוכלו תמיד לחפות את פרגולת האלומיניום עם חיפוי עץ על פי בחירתכם, ללא צורך ברעפים ומבלי לחשוש לחוזק המבני של הפרגולה בכל תנאי מזג האוויר, ולא משנה באיזה אזור בארץ אתם מתגוררים.


 

 

לא מצאת את שחיפשת?
השאר פרטים ונציג RG סטייל יחזור אליך בהקדם 

שם מלא:
טלפון:
דוא"ל (לא חובה):
מתעניין במוצר זה?
השאר פרטים וניצור עמך קשר:
שם מלא:
טלפון:
דוא"ל:
הערות:
מתעניין בשירות זה?
השאר פרטים וניצור עמך קשר:
שם מלא:
טלפון:
דוא"ל:
הערות: