צרו איתנו קשר

מאמרים

דף הבית >> מאמרים >> ההבדלים העיקריים בין עיצוב מטבח פנים למטבח חוץ

ההבדלים העיקריים בין עיצוב מטבח פנים למטבח חוץ

אלפי ישראלים גילו את החוויה של בישול בגינה שלהם. הם עושים זאת באמצעות מטבח חוץ. חווית האירוח והבישול באמצעות מטבח חוץ היא מיוחדת ביותר. גם האורחים שלכם ייהנו מאירוח שמאפשר נוף ירוק של גינה, אוויר צח ועוד.  

בכול עיצוב מטבח חוץ, הדבר הראשון עליו תחשבו הוא עמידותו של המטבח מול תנאי מזג האוויר, מה שלא צריך לקחת בחשבון בזמן שמעצבים מטבח פנים. מזג האוויר יש לו השפעה מכרעת על החומרים והעיצוב של המטבח בחוץ. כמו כן, יש עוד מגוון של הבדלים בין המטבח הפנימי לבין המטבח החיצוני וגם חווית הבישול היא שונה, יש משהו באירוח הביתי שהוא אירוח מכונס יותר, משפחתי ואינטימי, כשבחוץ האירוח הוא אירוח שמזכיר אירוע שמחה רב משתתפים.

ההבדלים בין חוץ לפנים 

 

 גם מטבח חוץ הוא מטבח מעוצב, למרות שהרבה יאמרו שאחד ההבדלים שבין מטבח חוץ פנימי וחיצוני הוא עיצוב מטבחים. מה שנכון מכיוון שכול מטבח מצריך תנאי עיצוב אחרים ובעל אלמנטים שונים. אופי הבישול בחוץ הוא שונה מאופי הבישול בפנים. בחוץ הבישול יהיה על גריל ולא על רק על גז, כמו כן, העיצוב יכלול הרבה חומרים מעץ או חומרים אחרים שפחות יתאימו למטבח החיצוני בגלל תנאי אקלים כאלה ואחרים ועוד. בנוסף, מטבח חוץ יהיה לרוב יותר קטן מהמטבח הפנימי. הוא לא ייקח חלק ניכר מהגינה והפרופורציות יהיו אחרות מהמטבח הפנימי.   

מה רוכשים למטבח חוץ ומה למטבח פנים?

 

מטבח חוץ סטנדרטי מכיל בתוכו גריל שהוא גז, מקרר יחסית קטן עם מקפיא לבשרים, ארונות אחסון לכלים, מגרות לסכום, מתלים לאחסון של הכלים שהם נגישים בשעת עבודה ועוד. כמו כן, מקומות ישיבה בצורת כסאות בר מול עמדת הבישול, ברז, קולר למים ועמדת קפה. ברוב המקרים האריחים של המטבח החיצוני יהיו מקרמיקה, אריחי הקרמיקה אלו אריחים מאוד נוחים לתחזוקה ועמידים בפני מזג האוויר. בנוסף, כול חומרי האל חלד הם עמידים ויכולים להתאים למטבח החיצוני, מה שלא מעורר שאלה בכלל בעת עיצוב המטבח הפנימי שכן לא מדובר במטבח שחשוף ללחות ושמש רוב שעות היום.

ניקיון, ניקיון ניקון

דבר נוסף ומשמעותי במטבח הפנים לעומת החיצוני הוא שמטבח חיצוני חייב לשמור על ניקיון ואחסון באופן תדיר. לאחר כול ארוחה חשוב שלא יישאר שום זכר לבשר או תבשיל כזה  או אחר, שכן זה עשוי להזמין חיות וטפילים לא רצויים, כגון חתולי רחוב, עכברים וכל מה שאין לנו עניין בו. 

אם כן ניתן להבין שיש הבדלים בין מטבח פנימי לחיצוני החל מחוויית הבישול ועד לתנאי העיצוב, וגם העלויות בין המטבחים שונות. אך בל נשכח את הדבר המשותף - משני המטבחים הללו יצאו ניחוחות מופלאים. 

 

לא מצאת את שחיפשת?
השאר פרטים ונציג RG סטייל יחזור אליך בהקדם 

שם מלא:
טלפון:
דוא"ל (לא חובה):
מתעניין במוצר זה?
השאר פרטים וניצור עמך קשר:
שם מלא:
טלפון:
דוא"ל:
הערות:
מתעניין בשירות זה?
השאר פרטים וניצור עמך קשר:
שם מלא:
טלפון:
דוא"ל:
הערות: